Mynet sohbet siteleri

Sizlere bu yazımda mynet söyleşi yahut eski mynet söyleşi şeklinde arama terimleri hakkında biraz informasyon vermek istiyorum. Arkadaşlar, sizin bildiğinizi hepimiz biliyor, sohbet yahut chat denilince akla hep mynet sohbet yada buna benzer kelimeler geliyor. Nedeni ise Mynet Sohbet sitesinin Türkiye’de bu işin ilklerinden olması. Öyle kalıcı bir hale geldi ki senelerdir bütün siteler bu kelimeler üstüne çalışıyor. Evet, arama hacmi de çok ama çok yüksek olan bu kelime için sayısız makaleler, ve benzeri domainler üstüne İnternet üzerinde binlerce mynetsohbet benzer biçimde sitelere rastlarsınız ki, şaşırır kalırsınız.

Benim şahsi görüşüm, umutsuz bir çabadır bu, geleceği olmayan bir çalışma. Niye derseniz? Dostlar mynetsohbet yazarak arama yapanların %9o’ı asıl siteyi arıyor, sizi değil. Doğrusu mynet söyleşi sitesi yazacak ve bu sitede sohbet edecek. Sizlerin bu kelimelerle kasma yapmanıza gerek yok bence, bilgilendirme yazısı elbet olabilir fakat haydi burası mynetsohbet sizde girin burada arkadaş edinin demekle bir sonuç elde edemezsiniz. Kısacası bence başkasının davulunu çalmaktan öteye bir şey olmayacaktır. Şunu da belirteyim, normal olarak katılımcı bulursunuz, sitenize girişler olur fakat bu sizi nihai hedefe götürmez. Yalnız mynetsohbet benzeri bir site olarak kalırsınız, üstelik yıllar geçse de bu hep bu şekilde olacaktır. Çakma bir site ismi ile, asıl o siteyi arayanlar ile bir halde birazcık yol alırsınız, ondan öteye de bence bir şey olmaz.

Ben sitemin adını eskisohbet.Net olarak aldım, iyi olur yahut kötü olur, ama benim olan bu olur. Ve sitemin keywordslerinde falanda hiç mynetsohbet kullanmadım, kullanmayacağım da. Niye başkalarının çakması olayım ki, ben ben olmalıyım diye düşündüm ve bu yollara hiç başvurmadım. Sohbet ise bizim sitede de çok güzel sohbetler yapılıyor, katılımcı sayımız da iyi konum da. Marka olunacaksa bu şekilde olunacak, bence başka yolu da yok bu işin.

Bir önceki yazımız olan Mynet Sohbet Odaları başlıklı makalemizde Bedava Sohbet Odaları, Güzel Aşk Sözleri ve Mynet Chat Siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
669 okuma
8 Mayıs, 2017
sohbet
sohbet

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Mynet sohbet sitelerini sürekli takip ederim. harika olmuş

  • Tebrik ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum ailece sohbet edebilicegimiz adres yönetime emekleri için sonsuz teşekkür ediyorum.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?