Eski Sohbet Nedir

Sohbet insanların bir birleri ile iletişim kurarak, bir birlerini anlama ve bir birleri ile diyalog kurma reaksiyonuna denilir. İnsanlar söyleşi reaksiyonunu genel anlamda yüz yüze yapmakla beraber bunları çeşitli araçların vasıtasıyla da yapabilmektedir. Telefon ile yada mIRC yöntemiyle de insanlar sohbet edebilir. Ek olarak bu reaksiyonu yalnız tanıdığımız kişiler ile değil bunu genelde tanımadığımız kişiler ile de yapabilmekteyiz. Tanımadığımız kişilere öncelikle merak ettiğimiz mevzuları sorularını sorarak veya bu sorulara yanıt vererek onları tanımaya çalışmaktayız. Sonraki seferlerde bu kişiler ile daha kolay bildirişim kurabilmek için kullanırız. İnsanlar bir birleri ile genel anlamda mevzuşa konuşa anlaşmaktadır. Aslına bakarsan sohbet etmenin amacı genelde karşı tarafı anlama, kendimizi anlatma yada kafamızı dağıtma amaçlı kullanılır.

Eğer bir sorununuz var ise bunu çözebilmenin en iyi yolu birileri ile mevzuşarak mesajşim kurmaktır. Bunu genelde profesyonel olarak piskiyatrisler yapar ancak ücret vermeden yine biriler ile bildirişim kurarak problemlerınızı anlatabilirsiniz. Sizi burada dinleyen birileri kesinlikle vardır ve olacaktır. Eğer site kurallarına uygun hareket ediyorsanız burada sizi bekleyen ve dinleyecek olan bir çok arkadaş bulma şansınız var. Buradaki arkadaş ortamınıza dilediğiniz şeyleri anlatabilirsiniz yada onları dinleyebilirsiniz. Daha önceki yaşantılarından elde ettikleri tecrübeleri dinleyebilir yada siz kendi tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Omegla Sohbet Odası başlıklı makalemizde omega chat, omegla giris ve omegle sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
199 okuma
21 Mayıs, 2017
sohbet
sohbet

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?